Tag: Wózki widłowe Linde


Filtruj wg.
Filtruj według ceny

Linde H16T-01, H20T-01, H25T-01, H30D-01

13 tysięcy pracowników na całym świecie, 700 zakładów produkcyjnych, nieprzerwana dostępność do części zamiennych – tych kilka faktów czyni omawianego producenta jednym z branżowych liderów. Początki firmy sięgają połowy XX wieku. Pierwsze wózki widłowe Linde powstały w 1960 roku – od tamtej pory marka dążyła do bycia największym producentem na świecie, co jej się zresztą udało. Szeroka oferta, wysoka jakość wykonania i atrakcyjne warunki cenowe czynią ją jednym z najczęściej wybieranych dostawców wózków widłowych.

W naszej firmie otrzymasz modele elektryczne, spalinowe, nowe, używane – wszystko, czego tylko potrzebujesz do swojego magazynu. Pojazdy sygnowane marką Linde cechują się znakomitą wydajnością działania, a to kluczowy parametr oceniany w logistyce. Co więcej, ergonomiczna, bezpieczna konstrukcja również zachęca do sprawdzenia modeli tworzonych przez globalnego lidera branży. Korzystny stosunek jakości do ceny stanowi kolejny silny argument na rzecz tej marki.

Rozwijając magazyn i szukając dla niego najlepszych technologii, warto sięgać po sprzęt powstający właśnie w taki sposób. Oferta firmy obejmuje między innymi wózki widłowe, wysokiego składowania, VNA, paletowe, elektryczne, spalinowe, stertujące, podwójnego składowania, autonomiczne i wiele innych. Wyróżnia je trwała budowa i wygodna obsługa.

Jakość ma znaczenie – szczególnie jeśli chodzi o obsługę magazynów i zachodzące w nich procesy logistyczne, dlatego wózki widłowe Linde są przez nas polecane. Warto sprawdzić tę ofertę niezależnie od planowanego przeznaczenia i poszukiwanych parametrów technicznych.

Znaleziono 46 produktów