Tag: Wózki widłowe Jungheinrich


Filtruj wg.
Filtruj według ceny

Jungheinrich DFG425S, EFG316K, EFG425K, EJD220, ERC212

Jeżeli od urządzeń wykorzystywanych w magazynach oczekujesz przede wszystkim uniwersalności, koniecznie sprawdź tego producenta. Jego działalność zaczęła się w 1953 roku, kiedy doktor Friedrich Jungheinrich otworzył w Hamburgu zakład, do którego prowadzenia potrzebował 30 pracowników. Dziś jest ich ponad 18 tysięcy w kilkudziesięciu krajach, w tym w Polsce. Asortyment marki rozpoznawanej na całym świecie obejmuje między innymi wózki widłowe, systemy logistyczne, inteligentne oprogramowanie, serwisowanie oraz finansowanie procesów.

Marka działa w Polsce od 25 lat, posiadając oddziały i filie, a same wózki możesz zamówić poprzez naszą firmę – zarówno w ramach zakupu, jak i umowy leasingowej. Marka znana między innymi z niezawodności produktów, a także dużej dostępności części zamiennych. Przedsiębiorstwo samo określa się branżowym wizjonerem, który dostarcza komplementarne produkty i usługi w dziedzinie intralogistyki. Pojazdy są tworzone w różnych technologiach, przez co różnią się pod względem zastosowania.

W niektórych magazynach idealnym rozwiązaniem jest niewielki wózek elektryczny, a w innych model widłowy z silnikiem spalinowym. W każdym przypadku zauważalna jest ekonomiczność pracy oraz zwrotność, tak istotna dla bezpieczeństwa i efektywności w pracy na terenie magazynu. Unoszenie towarów ważących nawet do 5 ton to kolejna ważna cecha. Praca pojazdu jest cicha, a jego obsługa prosta oraz ergonomiczna. Pracownicy i menedżerowie magazynów chwalą sobie markę Jungheinrich, więc nie mogło zabraknąć jej w naszym asortymencie.

Znaleziono 7 produktów