Tag: Wózki widłowe Hyster


Filtruj wg.

Hyster A1.50XL, H1.8FT, H2.0FTS, H2.5FT, H3.0FT

Różni producenci chętnie chwalą się doświadczeniem, jeżeli ich marka istnieje w danej branży od kilku czy kilkunastu lat. Tymczasem wózki widłowe Hyster funkcjonują w świadomości klientów od 1929 roku i nadal stanowią atrakcyjną propozycję dla wszystkich zainteresowanych podmiotów. Od 1989 roku firma stanowi część koncernu NACCO. Asortyment firmy trafia na rynki całego świata, choć od samego początku symbolizuje jakość amerykańskiej produkcji. Wśród głównych atutów wózków wymienia się ich niezwykłą wytrzymałość, a także technologiczne zaawansowanie.

Oferujemy sprzedaż i leasing. Posiadając magazyn, halę przemysłową czy inną przestrzeń wymagającą stosowania podobnych pojazdów, warto rozważyć właśnie markę Hyster. Wielkość oraz przeznaczenie maszyn są poważnymi argumentami, które warto uwzględnić. Przed zakupem lub wzięciem w leasing koniecznie sprawdź specyfikację techniczną. Czy posiada automatyczną skrzynię biegów? Czy jest zasilany olejem napędowym, a może gazem? Co stanowi o jego wyjątkowości na tle innych pojazdów w podobnej cenie? To tylko część pytań, które powinien sobie zadać każdy profesjonalista.

Produkty Hyster cieszą się dużym uznaniem, a renoma nie wzięła się znikąd. Warto zauważyć, że również wymiana części ani opon nie stanowi problemu w razie awarii lub konieczności serwisowania. Prosta budowa, niska awaryjność i komfort jazdy to największe zalety, które trzeba wziąć pod uwagę. W razie pytań skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na pytania dotyczące konkretnych modeli.

Znaleziono 1 produkt