Tag: BT Wózki widłowe, paletowe


Filtruj wg.

Wózki BT LPE200, LWE130, OSE120CB, SPE125

Jeżeli szukasz rozwiązań o wysokiej renomie, zapoznaj się z propozycjami marki, która już wiele lat temu zasłynęła z innowacyjnego podejścia do produkcji w segmencie urządzeń transportu bliskiego. BT Industries kultywuje tradycję sięgającą 1946 roku i jest przykładem szwedzkiego profesjonalizmu, docenianego w skali międzynarodowej. To pierwsza firma na świecie oferująca ręczne wózki paletowe produkowane od 1947 roku. Również ten sam podmiot odpowiada za stworzenie wykorzystywanej po dziś dzień europalety (we współpracy z SJ Kolejami Szwedzkimi).

Obecnie wózki widłowe BT cieszą się opinią jednych z najlepszych na rynku i są produkowane w zakładach rozlokowanych na całym świecie. Marka należy obecnie do koncernu Toyota. Wózki widłowe BT są znane na rynku także jako „Liffrite”, „Cesab” oraz „Raymond”. W naszej firmie możesz zdecydować się na zakup lub leasing pojazdu kojarzonego ze szwedzką solidnością, aktualnie kontrolowaną przez japońską grupę kapitałową.

Atutem katalogu firmy jest mnogość zastosowań poszczególnych modeli. Wózki elektryczne, automatyczne, paletowe, Reach Truck i innego typu łączy jakość wykonania z wysokiej jakości materiałów, które wyróżniają się na tle konkurencji. Użytkownicy wśród największych zalet wskazują uniwersalność, łatwość manewrowania, odporność na niekorzystne czynniki, a także bezpieczeństwo gwarantowane doświadczeniem twórców systemów stosowanych przez koncern Toyota. Sprawdź koszty zakupu lub leasingu wózków widłowych BT i skontaktuj się w sprawie odbioru wybranych modeli.

Znaleziono 1 produkt